klikni =)

Perný víkend a žádný odpočinek leda tak od blogu!

27. května 2012 v 19:01 | Nina
Ahoj,
dlouho sem tu nic nedávala, protože mám spoustu práce se školou.
Třeba dnes jsem brzo ráno vstala a šla s mou fenkou Terri na cvičák. Vrátila jsem se na oběd a po obědě jsem začala dělat referát do dějepisu. Až teď jsem ho dokončila a mám takový pocit, že ani zítra do té školy nepůjdu nejen, že je to na A3 a mám to vše umět z paměti (což neumím), ale taky už celý den se přemáhám s bolestmi v břiše.
Asi jsem se přemohla. Stresy s dějepisem a fyzikou a tak balet 4x týdně 2 a půl hodiny to člověka vyčerpá. Dotoho ještě hrát na klávesy a cvičit na besítku a 3x týdně chodit do nemocnice.
No třeba v pátek jsem byla v baletu hned na 14:00 jelikož jsem byla v nemocnici tak až na čtvrt na 3. A byla jsem tam do třičtvrtě na 4. Pak jsem šla domů a na 7 hodin znovu do baletu k jiné paní učitelce. Po 8 večer jsme se přesunuli do kostela, aby jsme mohli nacvičovat na "Den kostelů" což se koná po celé ČR.
Zkončili jsme o čtvrt na 11 a já ještě k tomu neměla klíče od domu a navíc byli všichni pryč. Tak sem jela s kamarádkou domů a tam přespala a v sobotu trajdali dopoledne po Olomouci a na pizze té jsem se taky přejedla. No a pak už jsem byla doopravdy utahaná a šla brzo spát. A dnes?
Myslím, že každou chvíli budu zvracet!
Tak takhle špatně mi dlouho nebylo. A to mám mít zítra ten referát (moc ráda se mu vyhnu) stejně na půl 12 jdu do nemocnice se štitnou žlázou a odpoledne s nohou a na kontrolu k tomu ještě ty moje záda!
Co mi pomůže na to břicho???????
Pomóóóóóóóóóóóóóóóóc!
Plačící
Vaše nina
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti tento článek?

Ano
Ne

Komentáře

1 Kate Kate | Web | 28. května 2012 v 10:17 | Reagovat

Ty jo ty se opravdu nezastavíš a k tomu všechny ty zdravotní problémy. Co ti poradit na to břicho opravdu nevím :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama